Tervisekoja TV alustab!

Kellel on pruunid juuksed ja rohelised silmad? Kes laskub esoteerikasse? Kes teeb kõike täiega ja kes unustab kohvikusse minnes kalossid jalga? Millised on suure pere rõõmud ja mured?
Kõike seda saad teada 02. jaanuari õhtul kell 18.00, kui vaatad Tervisekoja TV esimest saadet “Kohtumistund”. Heategevusliku telesaate alateemaks on Põhja-Sakala valla lasterikkad pered.

Suure-Jaani ajaloolise tuletõrjetorni all asuvas stuudios vestlevad külalistega saatejuhid Inga ja Toomas Lunge. Saatekülaliste vestlusi raamistavad näited erinevatest muusikastiilidest ning saate erikülalisteks on esindajad MTÜ-st Viljandimaa Lasterikkad.

Tegemist on kodanikualgatuse korras loodud meediakanaliga, mille põhifookuses on kultuuri- ja persoonisaated. Tervisekoja TV tegijad loodavad, et uus meediakanal leiab oma koha Põhja-Sakala valla kultuuriruumis ja aitab meid üksteisele lähemale tuua.

Kui soovid omalt poolt toetada meie valla suurperesid, siis külasta kindlasti Viljandimaa Lasterikkad kodulehekülge, kust leiad vastavad juhised: https://www.lasterikkad.ee/viljandimaa/toetajatele/

Tervisekoja TV meediaaken asub aadressil: https://tervisekoda.ee/veekeskus/tervisekoja-tv/

Head vaatamist!