Täituvus

Järjekordade vältimiseks kuvame veekeskuse täituvuse.

Hetke täituvus on: 0/80


Alates 1. novembrist tohib veekeskuses viibida vaid vaktsiinitõendi olemasolul. Loe lisaks siit.
Kontrolli ja pileti müümise sujuvamaks protsessiks palume klientidel tõend eelnevalt salvestada nutitelefoni või võtta kaasa paberkandjal. Tõend on QR-koodi kujul. Vaktsineerimistõendi lisainformatsioon on aadressil https://vaktsineeri.ee/uudised/patsiendiportaalist-saab-nuud-vaktsineerimistoendi/

Tõendiks looeme:
1) COVID-19 vastu vaktsineerimist.
2) COVID läbipõdemise tõendit. Läbipõdemise tõend kehtib positiivsest testist 180 päeva.

COVID tõendi peavad esitama ka 12-17 aastased (kaasa arvatud)
Alates 1.11.2021 peavad 12-17-aastased noored tegevustes osalemiseks esitama tõendi vaktsineerituse või läbipõdemise kohta või tõendi tervishoiuteenuse osutaja poolt tehtud PSR või antigeen-RT testi negatiivse tulemuse kohta. PCR test peab olema tehtud mitte rohkem kui 72 tundi ja antigeen-RT test mitte rohkem kui 48 tundi enne üritusel või tegevuses osalemist. Lisaks tervishoiuteenuse osutaja tehtud testile kehtib ka üldapteegis tehtud antigeeni kiirtesti tulemus.

12-17-aastased ei pea COVID tõendit esitama huvihariduses ja – tegevuses, noorsootöös, täienduskoolituses ja -õppes ega sportimisel ja treenimisel, kus kehtib samasugune testimise, lähikontaktsuse ja eneseisolatsiooni kord nagu üldhariduskoolis ja kutseõppeasutuses.

18-aastastele ja vanematele kehtib jätkuvalt vaid vaktsineerimise või läbipõdemise tõend.

Allikas kriis.ee

Suure-Jaani Tervisekoda täidab nõuetekohaseid piiranguid.

Hoiame end ja teisi!