Piirangud alates 01.11.

Hea külastaja, palun tutvu enne Tervisekoja külastust uute piirangutega. Alates 18. eluaastast tuleb esitada koos isikut tõendava dokumendiga COVID-19 vaktsineerituse tõend (täielikult läbitud vaktsineerimiskuur) või läbipõdemise tõend. Negatiivne kiirtest ei ole aktsepteeritav. Noored vanuses 12-17-aastased peavad esitama tõendi vaktsineerituse või läbipõdemise kohta või PSR või antigeen-RT testi negatiivse tulemuse kohta. Hoia end ja oma lähedasi!

Loodusest inspireeritud aeg iseendale.

Olete oodatud Tervisekotta, mille atmosfäär on inspireeritud Soomaa viiendast aastaajast ja rabamaastikust.

Siin on COVID-19 turvaline

Sihtasutuse Viljandimaa Arenduskeskus poolt välja antud märgisega “Siin on COVID-19 turvaline” kinnitame, et järgime meie tegutsemisvaldkonnale kehtestatud Vabariigi Valitsuse korraldusi ja Terviseameti juhiseid, hoiame end nende järgimiseks infoga pidevalt kursis ning aitame külastajatel täita kohapeal viiruse vältimise reegleid.

With the COVID-19 safety label, trusted to us by SA Viljandimaa Arenduskeskus we confirm that we follow the requirements and instructions of the Government and the Health Board of Estonia established for our field of activity, we keep up to date with the information and help visitors to comply with the virus prevention rules on site.

Laupäeval (08.01) on spaa avatud alates kell 14

Seoses ujumisvõistlusega laupäeval (08.01) avatakse spaa külastajatele kell 14. Jälgi ka spaa täituvust meie veebilehel.

Beebide ujumisring

Kutsume kõiki lapsevanemaid oma 4-kuuste kuni 2-aastaste beebidega ujumisringi. Ootame teid alates 7. jaanuarist igal reedel kell 11 Suure-Jaani Tervisekojas….

Ujumisvõistlused taas Tervisekojas 08.01.

Ujumisvõistlused taas Tervisekojas 08.01. Toivo Grosbergi mälestusvõistlused ujumises “Sakalamaa angerjas” I etapp 8. jaanuaril algusega kell 12.Eelregistreerimine toimub U-klubi kaudu…

Tervisekoja TV alustab!

Kellel on pruunid juuksed ja rohelised silmad? Kes laskub esoteerikasse? Kes teeb kõike täiega ja kes unustab kohvikusse minnes kalossid…

Vee- ja saunakeskus

Lainelised basseinid ja värvilahendus loovad looduslähedase ja hubase õhkkonna, kus saab koos pere ja sõpradega unustada argipäeva askeldused.
Veekeskuse basseinidest avanevad vaated loodusesse aitavad ka külmadel ja vihmastel päevadel lõõgastuda.
Siit saab ammutada tervislikkusega kaasas käivat heaolu ja rõõmsat meelt lähedastega suhtlemisest.

Vaata lähemalt

Lisateenused

Leia meie lisateenuste hulgast aktiivset tegevust, lõõgastavaid ja ravivaid massaaže, seminariruume koosolemiseks, iluteenuseid, kvaliteetseid Arena ujumistarvikuid.

Vaata lähemalt