Veekeskus on avatud!

Tule naudi hubast veekeskust, kaasaegset jõusaali ning mõnusat rullmassaaži.

Loodusest inspireeritud aeg iseendale.

Olete oodatud Tervisekotta, mille atmosfäär on inspireeritud Soomaa viiendast aastaajast ja rabamaastikust.

Siin on COVID-19 turvaline

Sihtasutuse Viljandimaa Arenduskeskus poolt välja antud märgisega “Siin on COVID-19 turvaline” kinnitame, et järgime meie tegutsemisvaldkonnale kehtestatud Vabariigi Valitsuse korraldusi ja Terviseameti juhiseid, hoiame end nende järgimiseks infoga pidevalt kursis ning aitame külastajatel täita kohapeal viiruse vältimise reegleid.

With the COVID-19 safety label, trusted to us by SA Viljandimaa Arenduskeskus we confirm that we follow the requirements and instructions of the Government and the Health Board of Estonia established for our field of activity, we keep up to date with the information and help visitors to comply with the virus prevention rules on site.

Ujumisvõistlus “Sakalamaa angerjas” finaal etapp 21.05.

Ujumisvõistlus “Sakalamaa angerjas” finaal etapp 21.05. Avasime Suure-Jaanis jaanuaris uue ujumissarja Sakalamaa Angerjas 2022. Nüüdseks oleme käinud võistlemas kõigis maakonna…

Veekeskus on avatud!

Veekeskus on avatud uutele ja ammustele klientidele. Tule naudi veekeskust ja rullmassaaži ning treeninguid saab teha hästi varustatud jõusaalis.

Koolivaheaeg veeda veekeskuses!

Veekeskus ja kohvik on saabuval koolivaheajal avatud tavapärastel aegadel. Tule veeda koolivaheaeg kõige mõnusamas veekeskuses, mille arhitektuur on kogunud auhindu….

Sporditöö korraldaja, tule tööle!

Suure-Jaani Tervisekoda otsib oma meeskonda sporditöö korraldajat. Sporditöö korraldaja põhiülesanneteks on korraldada ning koordineerida Põhja-Sakala valla sporditöö valdkonda ning pakkuda…

Vee- ja saunakeskus

Lainelised basseinid ja värvilahendus loovad looduslähedase ja hubase õhkkonna, kus saab koos pere ja sõpradega unustada argipäeva askeldused.
Veekeskuse basseinidest avanevad vaated loodusesse aitavad ka külmadel ja vihmastel päevadel lõõgastuda.
Siit saab ammutada tervislikkusega kaasas käivat heaolu ja rõõmsat meelt lähedastega suhtlemisest.

Vaata lähemalt

Lisateenused

Leia meie lisateenuste hulgast aktiivset tegevust, lõõgastavaid ja ravivaid massaaže, seminariruume koosolemiseks, iluteenuseid, kvaliteetseid Arena ujumistarvikuid.

Vaata lähemalt