Piirangud

Alates 1. novembrist tohib veekeskuses viibida vaid vaktsiinitõendi olemasolul.
Kontrolli ja pileti müümise sujuvamaks protsessiks palume klientidel tõend eelnevalt salvestada nutitelefoni või võtta kaasa paberkandjal. Tõend on QR-koodi kujul. Vaktsineerimistõendi lisainformatsioon on aadressil https://vaktsineeri.ee/uudised/patsiendiportaalist-saab-nuud-vaktsineerimistoendi/

Tõendiks loeme:
1) COVID-19 vastu vaktsineerimist.
2) COVID läbipõdemise tõendit. Läbipõdemise tõend kehtib positiivsest testist 180 päeva.

COVID tõendi peavad esitama ka 12-17 aastased (kaasa arvatud)
Alates 1.11.2021 peavad 12-17-aastased noored tegevustes osalemiseks esitama tõendi vaktsineerituse või läbipõdemise kohta või tõendi tervishoiuteenuse osutaja poolt tehtud PSR või antigeen-RT testi negatiivse tulemuse kohta. PCR test peab olema tehtud mitte rohkem kui 72 tundi ja antigeen-RT test mitte rohkem kui 48 tundi enne üritusel või tegevuses osalemist. Lisaks tervishoiuteenuse osutaja tehtud testile kehtib ka üldapteegis tehtud antigeeni kiirtesti tulemus.

12-17-aastased ei pea COVID tõendit esitama huvihariduses ja – tegevuses, noorsootöös, täienduskoolituses ja -õppes ega sportimisel ja treenimisel, kus kehtib samasugune testimise, lähikontaktsuse ja eneseisolatsiooni kord nagu üldhariduskoolis ja kutseõppeasutuses.

18-aastastele ja vanematele kehtib jätkuvalt vaid vaktsineerimise või läbipõdemise tõend.

Allikas kriis.ee

Suure-Jaani Tervisekoda täidab nõuetekohaseid piiranguid.

Hoiame end ja teisi!