Vabastava hingamise seansid

Hingamisterapeut Markus Seppiuse vabastava hingamise seansid

Vabastav hingamine on kui kiirtee iseenda sügavustesse ja lõdvestusse. Tihti me ei märkagi kui pinnapealselt hingame. Sügavad hingamistehnikad aitavad luua silla südame ja keha teadlikkuse vahel. Läbi hingamise tekib kindel tunne ja teadmine sellest, mida soovime oma elus muuta ja kuhu suunas pürgida. Kindlasti on vabastav hingamine praegusel ajal ta ka suurepärane vahend, mille abil oma emotsioone ja tundeid teadlikult märgata, vabastada ning muutuda tähelepanelikuks selles osas, mis on meile hea või millega ennast lõhume.

Läbi vabastava hingamise saabub inimese ellu suurem selgus ja elutahe. Kui vabastava hingamise abil saab mõistus ja meel rohkem vaigistatud ning keha lõdvestub, kaasnevad sellega automaatselt tervenemise protsessid.

Markus Seppius: Minu kujunemine hingamis- ja massaažiterapeudiks algas 2010. aastal, hõlmates erinevaid koole ja terapeute-õpetajaid nii Eestis kui välisriikides. 2014. aastal lõpetasin Krautmanni Massaaži- ja Terviseakadeemias Idamaade massaažide õppeprogrammi. 2015. aastal lõppenud Inspiraktiva Hingamisterpeutide väljaõppel omandasin Vabastava Hingamise meetodi terapeut Kert Grünbergi ja paljude teiste käe all (Binnie Dansby, Rani Spets Edgren, Bo Walström, Sofia Sjöblom). Vahemikus 2010-2020 olen end paljudel kordadel täiendanud Tai Kuningriigis, seda nii massaaži kui jooga alal. 2013. aastal omandasin Koh Phangani saarel Agama joogakoolis Hatha jooga 4. astme. Samuti sain ka Tais palju täiendavaid kogemusi massööri ja terapeuditöö individuaalõppes. 2018.a. lõpetasin Holistika Instituudi I astme enesearengutreeningu, mis oli suunatud iseenda avastamisele ja märkamisele nind sellele, kuidas terapeudina teisi toetada. Väga oluliseks oma terapeudina arenemise teel pean ka läbitud Vipassana vaikusretriite, milles osalemised aitasid jõuda kohale kõige olulisemasse paika siin elus – enda sisse. Tänu kõigile kogemustele olen jõudnud selgusele sellest kui oluline on ennast sellisena vastu võtta sellisena nagu oleme ning märgata ja tunnetada kõike meid ümbritsevat. Sageli rakendan oma töös viibimisi ja matku looduses. Loodus koos teadliku hingamisega on imeline tervendaja – kui ainult lubame selle rahu ja vaikuse endasse ja võtame hetkeke aja maha.

Kui see Sind kõnetab, oled oodatud vabastava hingamise erasessioonile Suure-Jaanis. Minu vastuvõtud on loodud selleks, et märgata ja tulla enda kehas “kohale”, lahustada inimest kahjustavaid, arengut mitte toetavaid programme ja uskumusi siin elus. Oled oodatud. Aitäh.

Vabastava hingamise erasessioonile saab tulla üksinda või siis koos sõbra või tuttavaga. Vastuvõtt igal kolmapäeval alates 10.00 Suure-Jaani Tervisekojas, sama päeva õhtul kell 18.00 võimalik osaleda grupihingamisel suures saalis, osalustasu 15€.

Individuaalsessiooni hind kahele 44€, üksi tulles on hind 30€. Hingamisessiooni kestus 2 h, mis koosneb meetodi tutvustusest, hingmisesioonist ja järgnevast jagamisringist.

Oled oodatud ja hoitud!